Hakkımızda

Konyalı Saat ile Anda Kal

 

Ustaca Yaşamak Dediğimiz…

Bizim marka hikayemiz 1951 yılında Konya’da bulunan Şen Saatçi isimli tek bir mağazada başladı. Kendimizi değer tüccarları olarak adlandırdığımız bu ilk mağazada işimiz zamanı işlemek; insanları Anda Kal’maya, anılar yaratmaya davet etmekti.

Sonra biz de işlediğimiz zamanla işlenmeye, parlamaya başladık. Yıldan yıla büyüyen ailemiz ve 71 yıllık tecrübemiz ile ustalaştık, saat sektöründe mağazacılık denilince akla ilk gelen firma olmayı başardık.

O ilk günden bize miras kalan pek çok şey oldu. Kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi duruş, ustalık ve pek tabii ki size vermek istediğimiz sonsuz güven! Tüm bunlarla birlikte sizlere daha fazlasını verebilme isteğiyle sektörün üretim, tasarım ve mağazacılık alanında lider firmalarından biri olan Arıkan Grubu’yla gücümüze güç kattık. Türkiye’nin 14 ilinde 33 mağazası bulunan bir zincir haline geldik.

2011 yılında online satış hizmetine başlayarak; %100 orijinal ürünler, hızlı çözümler ve yetkin teknik servis desteğimiz ile internet kullanıcılarının da sevgisini ve güvenini kazanmayı hedefledik.

Biz köklerimizden hiçbir zaman vazgeçmedik. Her zaman daha iyi bir hizmet anlayışını hedefledik.

İşte, tam da bu sebeple bizim için ustaca yaşamak elimizden geleni en iyisini yapmak, anları da anıları da en güzel şekilde yaşamak anlamına geliyor.

Biz sizi bizimle birlikte Anda Kal’maya anılar yaratmaya davet ediyoruz!

Çünkü sizinle birlikte,

“Bugünün en özel anları, yarının anılarına dönüşüyor.”