Kurumsal Satış

Kurumsal Hediye

Çalışanlarınıza ve İş Ortaklarınıza Konyalı Saat uzmanlığını hediye edin!

Konyalı Saat’in 70 yılı aşkın deneyimi ile iş ortaklarınıza ve çalışanlarınıza özel bir hizmet sunarak onlar için kurumsal hediyelerimizi hazırlamaktan mutluluk duyacağız.

Çalışan mutluluğu ve motivasyonu verimi artırmakla birlikte, Kuruma Bağlılık ve Aidiyet duygusunun gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Çalışan Mutluluğunun ana maddelerinden Başarıların takdir edilmesi ve kıdem, terfi ve emeklilik tarafında ödüllendirmenin; bir teşekkür, e-posta ya da plaket yerine ömür boyu kalıcı, hatıra niteliği taşıyan ve kişiye özel, kullanılabilir bir hediye olan ‘’saat’’ olarak tercih edilmesi çalışanlarınızı önemsediğinizi gösterecek, kendilerini değerli hissettirecek ve onları mutlu edecektir.

Kuruluşlarınızın başarısına katkıda bulunan çalışanlarınızı gerek kıdem, terfi, emeklilik gerekse performans ödüllendirmeleri için Sportif, Klasik, Teknik gibi birçok alternatifi bulunan saat marka ve modellerimizle ödüllendirin.

Konyalı Saat’in uzmanlığı ile en doğru hediyeyi seçecek ve size özel dokunuşlarla hediyenizi kişiselleştirebileceksiniz.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Markanız ve çalışanlarınıza özel üretim saatler, takılar ve gözlükler
  • Markanız ve çalışanlarınıza özel hazırlanacak saatlerde arka kapak üzerine özel lazer baskı, kadran içi logo çalışması
  • Müşterileriniz, çalışanlarınız veya markalarınız için özel VIP kutu aranjmanları için destek olabiliriz.

 

Konyalı Saat Satış Müdürü: Umut Kaan Ön

Telefon: 0532 394 39 70

Mail: kurumsal@konyalisaat.com.tr